Jarmark Bożonarodzeniowy w Jejkowicach

W sobotnie popołudnie 10 grudnia w Hali Sportowej SP w Jejkowicach odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy.  Wśród wielu mieszkańców Powiatu Rybnickiego , Wójta Gminy Jejkowice Marka Bąka w jarmarku uczestniczyli również samorządowcy i radni Powiatu Rybnickiego. Wykorzystując czas przedświątecznych przygotowań stworzono atmosferę, która pozwoliła na wspólne przeżywanie radości z oczekiwania na te najpiękniejsze z wszystkich świąt – Święta Bożego Narodzenia. Na jarmarku można było zakupić rękodzieła,  smakołyki i przetwory, zdegustować moczkę  i makówki, wypić dobrą kawę , herbatę czy gorącą czekoladę. Odbyły się także warsztaty artystyczne  m.in pakowania prezentów, robienia zawieszek, pierników czy ozdób ze sznurka.

Czas spędzony na jarmarku minął bardzo szybko. Liczne atrakcje, dobre jedzenie, występy artystyczne, wspaniała atmosfera pozwoliła  spędzić radosne popołudnie w klimacie oczekiwania na zbliżające się  Święta Bożego Narodzenia.

Jarmark odbył się z inicjatywy Powiatowej Szkoły Lokalnych Liderów, która jest projektem Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASY z Czerwionki – Leszczyn   w ramach Programu BLASK – Liderów Powiatowej Szkoły Lokalnych Liderów.

« z 2 »
Skip to content