XXV edycja konkursu Polski Produkt Przyszłości

Nabór wniosków do XXV edycji konkursu Polski Produkt  Przyszłości został przedłużony do 14 grudnia br. W konkursie  organizowanym już po raz 25 przez Polską Agencję Rozwoju  Przedsiębiorczości i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju do zdobycia są  nagrody o łącznej wartości 600 tys. zł.
Pomysłodawcy mogą zgłaszać swoje produkty w trzech kategoriach:
- Produkt Przyszłości Instytucji Szkolnictwa Wyższego i Nauki,
- Wspólny Produkt Przyszłości Instytucji Systemu Szkolnictwa Wyższego i Nauki oraz
  Przedsiębiorcy,
- Produkt Przyszłości Przedsiębiorcy.
Wnioski konkursowe można składać do 14 grudnia 2022 r., do godz. 16:00. Termin konkursu został wydłużony na prośbę wnioskodawców. Udział w konkursie jest bezpłatny.
Patronat nad konkursem objęło Ministerstwo Funduszy i Polityki  Regionalnej, Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Ministerstwo  Edukacji i Nauki.
Konkurs finansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego  Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego w ramach Programu  Operacyjnego Inteligentny Rozwój (poddziałanie 2.4.1. inno_LAB - Centrum  analiz i pilotaży nowych instrumentów).
Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie www.parp.gov.pl/konkursppp.