XX Jubileusz przeglądu „Z piosenką i tańcem po Europie”

Wczoraj 23 listopada odbył się XX Jubileusz organizowanego przeglądu dla przedszkolaków pod hasłem „Z piosenką i tańcem po Europie”. Efekty wielogodzinnych prób i trudu jakie dzieci włożyły w zaprezentowanie wybranych krajów mogli obserwować Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska oraz Kierownik Referatu Oświaty, Promocji, Kultury i Zdrowia Grzegorz Potysz, którzy z Burmistrzem Wiesławem Janiszewskim i Przewodniczącym Rady Gminy Bernardem Strzodą wręczyli nagrody. Wszystkie dzieci przedstawiły swoje umiejętności na bardzo wysokim poziomie, więc pragniemy podziękować za niezwykle udany pokaz oraz życzymy dalszego owocnego rozwoju w przyszłych edycjach przeglądu, a także radości z przygotowań i występów. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Dyrekcji Przedszkola nr 10 im. Juliana Tuwima Gabrieli Grochli i Izabeli Piksie za organizację przeglądu, a także wszystkich spraw związanych z tą piękną imprezą. Do zobaczenia za rok!

Foto: UGiM Czerwionka – Leszczyny