Otwarcie nowego segmentu szkoły w Szczerbicach

14 października odbyło się otwarcie nowego segmentu w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Szczerbicach, w którym wziął udział Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska.

Nowy segment szkoły powstał w większości dzięki środkom w kwocie 3,5 miliona złotych przekazanym z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Pozwoliło to pokryć około 95% wszystkich kosztów budowy. Dzięki temu powstały cztery klasopracownie, w których uczniowie klas 4 – 8 będą mogli rozwijać swoje umiejętności.

Wszystkim pracownikom tej szkoły życzymy wielu przyjemności związanych z przyczynieniem się do rozwoju dzieci i młodzieży, a uczniom wielu miłych chwil w roku szkolnym 2022/23. Mamy nadzieję, że nowy segment będzie służył Państwu przez kolejne lata.

Informujemy, iż w dniu 29 marca 2024 r. Starostwo Powiatowe w Rybniku będzie nieczynne.

Za niedogodności przepraszamy.