Wystawa ptaków egzotycznych w Powiecie Rybnickim

W drugi weekend października w OKiS Gaszowice odbyła się wystawa Ptaków Egzotycznych. Na wystawie można było podziwiać ponad 300 gatunków ptaków m.in. kanarki, papugi, przepiórki, gołąbki, kaczki, bażanty.  Wystawa cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców Gaszowic i sąsiednich miejscowości. Wśród odwiedzających wystawę był Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec. Wystawa trwała dwa dni a organizatorem tradycyjnie było Zrzeszenie Miłośników Drobnego Inwentarza w Radlinie. Na wystawie poza podziwianiem pięknych okazów była również dla miłośników i koneserów ornitologii możliwość zakupu niektórych gatunków. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku organizatorzy nie zawiodą i znowu zawitają do Powiatu Rybnickiego. Serdecznie zapraszamy.