Witamy w gronie 100-latków

Jest nam niezmiernie miło, że możemy powitać w gronie 100-latków w Powiecie Rybnickim Szanowną Jubilatkę Panią Magdalenę Skoczykłoda z Bełku. Z tej okazji wczoraj 25.08.2022 Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska i Kierownik Referatu Oświaty, Promocji, Kultury i Zdrowia Grzegorz Potysz odwiedzili Solenizantkę w jej domu rodzinnym, składając jej serdeczne życzenia urodzinowe wręczyli list gratulacyjny oraz drobny prezent. Pani Magdalena jest wdową i mieszka z najmłodszym synem i synową. Jest otoczona bardzo dobrą opieką i cieszy się życiem. Poza tradycyjnymi problemami ze wzrokiem i słuchem czuje się dobrze i jest uśmiechnięta. W czasie tradycyjnej kawy była okazja do krótkiej rozmowy i wspomnień. Na zakończenie spotkania umówiliśmy się na kolejne za rok, kiedy będziemy świętować z Panią Magdaleną 101 urodziny. Do zobaczenia!

Informujemy, iż w dniu 29 marca 2024 r. Starostwo Powiatowe w Rybniku będzie nieczynne.

Za niedogodności przepraszamy.