Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. „Powiat Rybnicki – to trzeba zobaczyć!”

Po długich i wnikliwych ustaleniach jury dokonało następującego  wyboru przyznając:

I  miejsce – Kamila Rutkowska– 14 lat, uczennica Szkoły Podstawowej w Jankowicach , za

zdjęcie pt.”Uroczysko“

II  miejsce – Amelia Kowalska – 10 lat, uczennica Szkoły Podstawowej im. H.M.

Góreckiego w Czernicy, za zdjęcie pt. „Zapomniane wzgórze w Czernicy”

II  miejsce – Bartosz Czajewski – 14 lat – uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Czerwionce-

Leszczynach, za zdjęcie pt: „Uroczysko“

III  miejsce – Emilia Gajek  – 12 lat, uczennica Szkoły Podstawowej w Stanowicach, za

zdjęcie pt.”Pozostałości po dawnej hucie Waleska”

III  miejsce –  Tomasz Szulik – 13 lat, uczeń Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w

Jejkowicach, za zdjęcie pt. „Łowisko w Pstrążnej“

W trakcie oceny jury zwracało szczególną uwagę na przestrzeganie regulaminu podczas robienia zdjęć, oryginalne ujęcia, format JPG oraz czy do fotografowanych obiektów zostały dołączone opisy zdjęć. Rozdanie nagród nastąpi w późniejszym terminie po uprzednim powiadomieniu laureatów konkursu.

Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom za udział i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Informujemy, iż w dniu 29 marca 2024 r. Starostwo Powiatowe w Rybniku będzie nieczynne.

Za niedogodności przepraszamy.