Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „GRONO” z Gaszowic świętowało jubileusz 20-lecia

2 maja w Domu Przyjęć „Trojok” odbył się jubileusz 20-lecia Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów „GRONO” z Gaszowic.W uroczystości uczestniczyli jubilaci oraz zaproszeni goście, wśród których był Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec. Podczas spotkania nie zabrakło wspomnień o tym ile przez ten czas udało się zrealizować oraz rozmów o historii i działalności Stowarzyszenia.

Z okazji tak zacnego jubileuszu Starosta Rybnicki Damian Mrowiec złożył członkom Stowarzyszenia najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia zdrowia, optymizmu, radości i satysfakcji z działalności w Stowarzyszeniu, które jest niezwykle ważnym elementem życia społecznego gminy jak również całego Powiatu Rybnickiego.