IX Turniej Piłki Siatkowej Samorządowców za nami

W sobotę, 2 kwietnia, w Zespole Szkół w Czerwionce – Leszczynach odbył się IX już Turniej Piłki Siatkowej Samorządowców o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Jana Tokarza. W turnieju rywalizowały trzy drużyny z gmin powiatu rybnickiego tj. Czerwionki-Leszczyn, Lysek  oraz drużyna z Powiatu Rybnickiego. Drużynę Powiatu Rybnickiego reprezentowali radni: Jan Tokarz, Bogusław Niestrój oraz pracownicy Starostwa Powiatowego Monika Szymura, Aleksandra Janik, Agata Szędzielorz, Artur Lazar, Patryk Kowalczyk oraz Daniel Niestrój.

Po zaciętej walce w przyjaznej atmosferze w systemie „każdy z każdym”, pierwsze miejsce zajęła Gmina Czerwionka-Leszczyny, drugie gospodarz turnieju – drużyna Powiatu Rybnickiego, natomiast trzecie miejsce Gmina Lyski.

Puchary i  dyplomy wręczyli zawodnikom Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska oraz Przewodniczący Rady Powiatu Jan Tokarz, składając gratulacje i wyrazy uznania wszystkim zawodnikom a szczególnie zwycięskiej drużynie, dopingowanej przez Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesława Janiszewskiego i Przewodniczącego Rady Bernarda Strzodę.

W turnieju została również nagrodzona najlepsza zawodniczka, którą została Monika Szymura z Powiatu Rybnickiego oraz najlepszy zawodnik, którym został Piotr Łuc z Gminy Czerwionka-Leszczyny.

Mamy nadzieję, że przyszłoroczny turniej będzie równie emocjonujący i rozgrywany w fajnej sportowej atmosferze. Wszystkim zwycięzcom i pokonanym serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok!!!

Podziękowania również składamy dla organizatorów turnieju, Przewodniczącemu Rady Powiatu Janowi Tokarzowi, Przewodniczącemu Komisji Oświaty i Pomocy Społecznej  Bogusławowi Niestrojowi oraz Dyrektor Zespołu Szkół w Czerwionce-Leszczynach Natalii Kuś.

« z 2 »

Informujemy, iż w dniu 29 marca 2024 r. Starostwo Powiatowe w Rybniku będzie nieczynne.

Za niedogodności przepraszamy.