E-publikacja w Powiatowym Urzędzie Pracy

Powiatowy Urząd Pracy wystartował z nową inicjatywą, którą jest E-info, czyli informator dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej. Jego celem jest przybliżenie działalności Powiatowego Urzędu Pracy oraz trendów panujących na rynku pracy w sposób przejrzysty i autentyczny.

W e-publikacji nie zabraknie opinii ekspertów z dziedziny doradztwa zawodowego oraz pośrednictwa pracy, które mogą ułatwić odbiorcom podjęcie decyzji edukacyjno-zawodowych. Informator dostępny jest na stronie rybnik.praca.gov.pl w zakładce Rynek pracy – Publikacja urzędu.

Życzymy Państwu inspirującej lektury, jednocześnie zachęcamy do obserwowania PUP w mediach społecznościowych : Facebooku, Instagramie, YouTube