Pani Stanisława Zdziebko z Jejkowic obchodzi Jubileusz 100 – lecia urodzin

W dniu 09 grudnia  2021 r. mieszkanka naszego powiatu  Pani Stanisława Zdziebko  z Jejkowic obchodzi 100-lecie urodzin. Z tej okazji dostojną jubilatkę odwiedził Starosta Powiatu Rybnickiego Damian Mrowiec, Wójt Gminy Jejkowice Marek Bąk oraz Przewodniczący Rady Gminy Jejkowice Mieczysław Wojaczek, którzy w obecności najbliższej rodziny, złożyli życzenia, wręczyli kwiaty i prezenty.

Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, to czas w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości. Dane było Pani Stanisławie przeżyć cały wiek w naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych.

Niech ten dzień jubileuszu będzie dla Pani okazją do spotkań z najbliższymi w miłej atmosferze, do wspomnień o wspaniale przeżytych latach. Raz jeszcze serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu, życzymy Pani Stanisławie  na kolejne lata dużo dobrego zdrowia, aby każdego dnia na nowo zachwycała się Pani życiem, miłością i cierpliwością. Do zobaczenia za rok!!!!

Skip to content