Brązowy medalista Mistrzostw Europy w pływaniu z wizytą w Starostwie

Wczoraj 18.11.2021 gościliśmy brązowego medalistę Mistrzostw Europy w pływaniu na dystansie 800 metrów stylem dowolnym osób z zespołem Downa w kategorii senior Sebastiana Ślósarczyka. Sebastian z mamą przyjechał do starostwa z podziękowaniami za pomoc w organizacji jego wyjazdu do Włoch. W obecności Starosty Damiana Mrowca, Wicestarosty Marka Profaski i Przewodniczącego Rady Powiatu Jana Tokarza była okazja do podziękowania i przekazania relacji z pobytu na mistrzostwach w Ferrarze. Była też okazja na gratulacje i przekazanie Sebastianowi drobnego upominku. Sebastian również przekazał na ręce Starosty upominek. Dowiedzieliśmy się również, że szykuje się do kolejnych imprez pływackich w Polsce oraz trenuje przed mistrzostwami świata, które odbędą się w Portugalii. Poinformował nas, że niedawno zdobył certyfikat w nurkowaniu podczas pobytu w Egipcie. Z pewnością będziemy bardzo kibicować Sebastianowi i pomożemy w zorganizowaniu wyjazdu na mistrzostwa świata. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne medale w pływaniu. Powodzenia !!!

Informujemy, iż w dniu 29 marca 2024 r. Starostwo Powiatowe w Rybniku będzie nieczynne.

Za niedogodności przepraszamy.