Jesienna pora… nie straszna dla Seniora

Mimo nadejścia jesiennych barw, które napawają wiele osób nostalgią i smutkiem z powodu kończącego się lata, to właśnie Seniorzy dają przykład jak zagospodarować czas jesiennego popołudnia. W Łukowskim Dworku „Klub Seniora” wykorzystuje każdą chwilę na wspólne spotkania towarzyskie. Seniorzy są mocno zmotywowani do wspólnego twórczego działania. W minionym miesiącu poza wspólnym grillowaniem, uczestnicy przygotowali smaczne wypieki z ciasta francuskiego; była pizza, jabłecznik, muffinki i serduszka z owocami. W ramach zajęć artystycznych Seniorzy tworzyli kolorowe albumy. Innym razem oddawali się zajęciom kulturalnym zwiedzając nowo otwartą przez Starostwo Powiatowe w Rybniku „Galerię Obrazów”. W trakcie zwiedzania Seniorzy poznali historię jej powstania oraz obrazy, które się w niej znajdują.

Wobec powyższego apelujemy do wszystkich, którzy nie wiedzą jak zagospodarować jesienne popołudnia lub spędzają je w samotności, aby odwiedzili „Klub Seniora” w Dworku w Łukowie Śląskim. A może zostaniecie z nami na dłużej…

Do zobaczenia
PCPR Rybnik