Lato w dworze

W czerwcu i lipcu w dworze w Łukowie Śląskim gościliśmy wiele grup zorganizowanych, które w malowniczych okolicznościach przyrody spędzały czas.

W dniu 9 czerwca odbywały się zajęcia w plenerze dla klasy z Szkoły Podstawowej w Gaszowicach, zaś 13 czerwca miał miejsce piknik rodzinny organizowany przez Stowarzyszenie U’rwis.

17 czerwca z infrastruktury wokół dworu korzystała Szkoła Podstawowa w Czernicy, a 18 czerwca Szkoła Podstawowa w Piecach. W dniu 21 czerwca do dworu zawitało koło z Świerklan działające przy Powiatowym Ognisku Pracy Pozaszkolnej. W dniach 22 i 23 czerwca kolejne klasy ze szkół w Piecach i Czernicy korzystały z infrastruktury spędzania czasu wolnego podsumowując zakończenie roku szkolnego i wycieczkę rowerową. Dnia 25 Czerwca zakończenie roku szkolnego w sali fortepianowej dworu realizowało Stowarzyszenie Ognisk Muzycznych z Rybnika.

12 lipca podczas wycieczki z chwili odpoczynku skorzystali podopieczni Ośrodka św.Hiacynty i Franciszka w Wodzisławiu Śląskim, zaś w najbliższym czasie gościć będziemy seniorów z Czernicy.

Przez okres wakacji odbywają się także w dworze warsztaty kreatywne dla najmłodszych organizowane przez Stowarzyszenie U’rwis.

Skip to content