I Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w golfa

Informujemy, iż w dniach 11-12 czerwca 2021 r. (piątek – sobota) w Kamieniu Śląskim na terenie Gminy Gogolin – Karolinka Golf Park odbędą się I Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w golfa.

Patronat nad turniejem objął Polski Związek Golfa oraz Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła, a nasz Związek jest partnerem samorządowym wydarzenia.

W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby pełniące w samorządzie funkcje z wyboru oraz pracownicy urzędów i starostw, jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego oraz organizacji samorządowych, a także radni. Do udziału w nim organizatorzy zapraszają zarówno miłośników tej dyscypliny sportu, jak i osoby stawiające pierwsze kroki na polach golfowych. Program wydarzenia przewiduje turniej indywidualny lub drużynowy, a także Akademię Golfa dla początkujących.

Szczegółowe informacje o turnieju i zasadach uczestnictwa znajdują się poniżej (mogą one ulec zmianie w związku z dynamiką sytuacji epidemicznej w Polsce i ograniczeniami prawnymi): https://karolinkagolfpark.pl/i-mistrzostwa-polski-pracownikow-samorzadowych-w-golfa/

Skip to content