Mistrz Wypracowań!

Od 30.03.2021 r. portal www.dyktanda.pl zaprasza szkoły podstawowe oraz średnie do włączenia się w rywalizację w konkursie Mistrz Wypracowań! Dotychczas trwały wyłącznie zmagania indywidualne, cieszące się dużym zainteresowaniem uczniów.

Dzięki zwiększeniu puli nagród, wprowadzona zostaje osobna kategoria dla szkół. Punkty dla swojej placówki będą zbierali uczniowie, przygotowujący tak jak dotychczas wypracowania na konkurs. Punkty będą jednak liczone podwójnie – w równej wysokości wzbogacą ich indywidualny ranking, jak i pulę punktów zebraną przez szkołę, do której uczęszczają.

Szkoła, która chce dołączyć do rywalizacji, musi posiadać zweryfikowany profil w Module dla Szkół w serwisie Dyktanda.pl. Bezpłatnej rejestracji i weryfikacji może dokonać nauczyciel lub dyrektor danej placówki. W tym celu należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie: https://dyktanda.pl/szkoly

Warto włączyć się do rywalizacji, ponieważ zwycięska szkoła otrzyma nagrodę w wysokości 5000 zł do wykorzystania na pomoce naukowe lub sprzęt elektroniczny (tablety, tablice interaktywne, projektory itp.). Szczegóły konkursu oraz aktualny ranking znajdują się tutaj: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/mistrz-wypracowan-greater-ii-edycja?school=1

Konkurs Mistrz Wypracowań edycja II skłania dzieci i młodzież do ćwiczenia umiejętności zdobywania informacji, tworzenia tekstów na wskazany temat, a także daje możliwość wykorzystania wiedzy zdobytej na zajęciach z języka polskiego. Wszystko to w atmosferze zabawy, rywalizacji oraz realnej szansy na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie,

Skip to content