Jubileusz zespołu „Singers”

Dokładnie rok temu świętowaliśmy podczas koncertu w Dworze w Łukowie Śląskim 15-lecie naszego eksportowego zespołu „Singers”, natomiast wczoraj w rocznicę jubileuszu w Starostwie Powiatowym w Rybniku gościliśmy Katarzynę Brachaczek – opiekuna artystycznego zespołu, Joannę Rzymanek – dyrektora Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Czerwionce –Leszczynach oraz Adama Wawocznego dyrektora biura Subregionu Zachodniego w Rybniku, dzięki którym powstał piękny jubileuszowy film nagrany właśnie w Dworze w Łukowie Śląskim podsumowujący wspaniałą 15-letnią historię zespołu. Na zaproszenie Starosty Damiana Mrowca, Wicestarosty Marka Profaski i Grzegorza Potysza Kierownika Referatu Oświaty, Promocji, Kultury i Zdrowia była okazja do  wspólnego spotkania oraz możliwość powspominania pięknej historii zespołu. Starosta podziękował wszystkim, bez których nie byłoby zespołu za wieloletni trud i zaangażowanie oraz życzył dalszych sukcesów na scenach naszego regionu, Polski i Europy. Przypomnijmy, że obecnie zespołem kieruje niezastąpiona Katarzyna Brachaczek a podstawowy skład zespołu stanowią Justyna Palarz-Kowalczyk, Kinga Brachaczek, Anna Toman i Mateusz Piecowski.

Katarzyna Brachaczek również miała okazję do podziękowań, które skierowała do Starosty Damiana Mrowca, Wicestarosty Marka Profaski, Joanny Rzymanek, Adama Wawocznego i Grzegorza Potysza wręczając im na zakończenie pamiątkowe pendrivy z nagranym koncertem zespołu.

Całemu zespołowi chcemy jeszcze raz serdecznie podziękować i pogratulować oraz życzyć samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.  

Skip to content