Adam Pszczółka nowym dyrektorem Zarządu Dróg, Inwestycji i Remontów Powiatu Rybnickiego

W dniu 5 października 2020 Starosta Rybnicki Damian Mrowiec wręczył nominację nowemu dyrektorowi zarządu Dróg, Inwestycji i Remontów Powiatu Rybnickiego Adamowi Pszczółce i złożył mu serdeczne gratulacje z okazji objęcia tak odpowiedzialnej funkcji, jednocześnie życząc mu kreatywności w rozwiązywaniu wielu problemów, powodzenia i udanej współpracy.

Gratulacje nowemu dyrektorowi złożył również Wicestarosta Marek Profaska, który życzył wszelkiej pomyślności, zapału i sił do pracy, a także satysfakcji z realizacji zawodowych planów i zamierzeń. Wszyscy pracownicy Starostwa Powiatowego składają nowemu dyrektorowi najserdeczniejsze gratulacje.

Przez najbliższe lata zakładem  będzie kierował Adam Pszczółka, który ostatnio pełnił funkcję zastępcy dyrektora w Zarządzie Dróg.    

Dotychczasowy  dyrektor Bernard Simon przeszedł na emeryturę. Za wieloletnią pracę na stanowisku Dyrektora Zarządu Dróg serdecznie dziękujemy i życzymy dużo zdrowia i pięknych chwil w życiu prywatnym.

Adam Pszczółka ukończył Politechnikę Śląską w Gliwicach na kierunku Budownictwo. W latach 2003-2019 pracował w Starostwie Powiatowym w Rybniku na stanowisku inspektora w Referacie Architektury i Budownictwa a następnie jako Kierownik Referatu Inwestycji i Remontów.

 

Skip to content