Dziecięcy Memoriał im. Ireny Szewińskiej w Konopiskach

Za nami kolejne zawody lekkoatletyczne, w których udział wzięli sportowcy z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Wilhelm Szewczyk”. Sportowcy z Czerwionki – Leszczyn po raz kolejny reprezentowali powiat rybnicki z sukcesami.

Złote medale zdobyli sprinterzy – Lena Zawadzka (60 m) i Dominik Majewski (100 m). Na drugim stopniu podium uplasowali się : Karol Juroszek (60 m) oraz Karolina Masłowska, która w pchnięciu kulą ustanowiła swój rekord życiowy.

Najlepsze wyniki w swoim dotychczasowych dorobku osiągnęły także Amelia Wojna oraz Patrycja Spilok – obie startowały w biegu na 300 m.

W Memoriale udział wzięły także Aleksandra Juroszek (100 m) oraz Paulina Honisz (60 m), która jest najmłodszą sprinterką MUKS „Wilhelm Szewczyk” (rocznik 2013) i po raz pierwszy reprezentowała klub na oficjalnych zawodach.

Informujemy, iż w dniu 29 marca 2024 r. Starostwo Powiatowe w Rybniku będzie nieczynne.

Za niedogodności przepraszamy.