XXIII Memoriał Czesława Grzeni

24 lipca w gminie Jejkowice odbył się coroczny Turniej Skata – XXIII Memoriał Czesława Grzeni pod patronatem Starosty Rybnickiego Damiana Mrowca i Wójta Gminy Jejkowice Marka Bąka.

W turnieju kierowanym przez Klaudiusza Wojaczka i sędziowanym przez Eugeniusza Cyrana udział wzięło 36 skaciorzy z naszego powiatu i okolic. Zwycięzcą turnieju został Hubert Kostka, na drugim miejscu uplasował się kierownik turnieju Klaudiusz Wojaczek (obaj reprezentujący klub LKS Lyski), zaś trzecią pozycję zajął Franciszek Polok (LKS Forteca Świerklany). Najlepszym juniorem został Denis Polednik (Krojc Krzyżanowice). Klaudiusz Wojaczek okazał się najlepszym zawodnikiem Gminy Jejkowice, zaś Hubert Kostka – najlepszym zawodnikiem Powiatu Rybnickiego. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

« z 4 »