Zapraszamy rolników do udziału w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym „Dziecko to skarb-nie powierzam ciężkich prac”

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie reprezentowany przez dyrektora Piotra Dobosza zaprasza wszystkich zainteresowanych Rolników do udziału w Wakacyjnym Konkursie Fotograficznym „Dziecko to skarb – nie powierzam ciężkich prac”.

Konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, rolników oraz domowników żyjących w gospodarstwie rolnym, obejmujących zakres działania OR KRUS w Częstochowie.
Główną ideą akcji prewencyjnej jest promowanie wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 roku życia.


Dyrektor Piotr Dobosz, poprzez aktywne podejmowanie kolejnych działań prewencyjnych w formie Konkusu Fotograficznego zwraca szczególną uwagę na zagrożenia związane z pracą rolniczą oraz zachęca do podnoszenia wiedzy na temat zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych. Naszym celem jest zwrócenie uwagi na możliwości kreatywnego i bezpiecznego spędzania wakacji z dziećmi w gospodarstwie rolnym, zacieśniania rodzinnych więzi i odnajdywanie pasji w trudach codziennych obowiązków.
Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia w dobrej rozdzielczości i jakości, obrazującego w jaki sposób dzieci i dorośli mogą bezpiecznie, a zarazem pomysłowo spędzać czas w gospodarstwie rolnym podczas wakacji.

Kreatywny Rolniku, jeśli lubisz ciekawe wyzwania:
1. Pokaż dziecku jak można spędzać wakacje w gospodarstwie,
2. zrób oryginalne i twórcze zdjęcie,
3. wyślij do nas…
4. …i wygraj atrakcyjne nagrody!
Na zgłoszenia czekamy do 04 września 2020 r.
Regulamin konkursu oraz wszelkie informacje:
Roksana Kmiecik: roksana.kmiecik@krus.gov.pl; 34 378 85 19.

Zapraszamy serdecznie!

Załączniki

Plik Opis Wielkość pliku Pobrania
doc Regulamin 44 KB 249
doc zał. 1 formularz i zgoda na przetwarzanie danych os. i wizerunku uczestnika 33 KB 260
Skip to content