Ogólnopolska akcja edukacyjna „Dzieci uczą rodziców”

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za dotychczasowe wsparcie akcji „Dzieci uczą rodziców”.Podejmując się organizacji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”, która uzyskała honorowy patronat Ministra Edukacji Narodowej, zdawaliśmy sobie sprawę, że tylko przy wsparciu jednostek samorządu terytorialnego możliwe będzie dotarcie do jak największej liczby dzieci z naszą inicjatywą. Chcąc by akcja „Dzieci uczą rodziców” dotarła do najodleglejszych zakątków Polski, rozpoczynając proces rejestracyjny kontaktowaliśmy się z Państwem z prośbą o zamieszczenie informacji o ogólnopolskiej akcji edukacyjnej. Nasza prośba spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem i pozytywnym odzewem z Państwa strony. W kolejnych miesiącach zwracaliśmy się z prośbą o zamieszczenie filmów edukacyjnych: „Bezpieczeństwo dzieci – 10 porad policjanta” i „Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa”, o możliwość przekazania gadżetów z przeznaczeniem na nagrody w konkursach dla dzieci. Przez wzgląd na nadzwyczajną sytuację, w której przyjdzie nam funkcjonować jeszcze przez wiele tygodni, w marcu prosiliśmy o zamieszczenie informacji o darmowych materiałach do nauki w domu.


Wszystkie nasze prośby spotkały się z zainteresowaniem, które przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki Państwa nieocenionej pomocy do udziału w akcji zgłosiło się już ponad 4000 przedszkoli i szkół podstawowych z całej Polski, Państwa wsparcie sprawiło, że z darmowych materiałów do nauki w domu korzystają tysiące rodziców Gadżety, które Państwo przysyłaliście i przysyłacie są wspaniałym dodatkiem do nagród w konkursach edukacyjnych, które organizujemy w tak trudnym – szczególnie dla dzieci – czasie.
Dlatego też serdecznie chcieliśmy Państwu podziękować za każdą pomoc i każde wsparcie, które otrzymaliśmy w ostatnich miesiącach. Jest nam niezmiernie miło, że z tak olbrzymim zaangażowaniem wspieracie Państwo akcję „Dzieci uczą rodziców”. Państwa pomoc stała się źródłem motywacji do dalszej wytężonej pracy w obszarze edukacji dzieci.
Dziękując za dotychczasowe wsparcie mamy nadzieję na owocną współpracę w przyszłości.

Korzystając z okazji przesyłamy najserdeczniejsze pozdrowienia, życząc wszelkiej pomyślności dla wszystkich pracowników Państwa gminy. Gorąco zachęcamy do korzystania, szczególnie pracowników Państwa gminy, będących rodzicami małych dzieci z wszystkich materiałów, które przygotowujemy w ramach akcji „Dzieci uczą rodziców”. Prosimy o przekazanie niniejszej wiadomości pracownikom, którzy byli zaangażowani w zamieszczanie nadesłanych materiałów, a także w przygotowywanie paczek z gadżetami.

Z wyrazami szacunku,
Dawid Wiejata
koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Dzieci uczą rodziców”

Skip to content