Jubileusz 15-lecia zespołu wokalnego „SINGERS”

W sobotę 15 lutego w murach zabytkowego łukowskiego dworu odbył się jubileuszowy koncert zespołu wokalnego”SINGERS”. Od 15 lat zespół działa na terenie gminy Gaszowice w ramach Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Koncert był ważnym wydarzeniem dla zespołu, wyrazem wdzięczności dla sympatyków i osób, którzy przez lata wspierali działalność zespołu. „Anioły” – nagrody za szczególny wkład w rozwój zespołu otrzymali: Starosta Powiatu Rybnickiego – Damian Mrowiec, Dyrektor Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej – Joanna Rzymanek, Andrzej Kowalczyk – emerytowany Wójt Gminy Gaszowice, Dyrektorzy Gimnazjum w Piecach – Jerzy Sierek i Andrzej Mrozek, Dyrygent Chóru Bel Canto – Janusz Budak, Chór Bel Canto z Gaszowic, Jacek Pytlik – firma Unister Sound. a także Stefania Szyp – emerytowana Dyrektor Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej oraz Dyrektor Subregionu Zachodniego, Prezes Stowarzyszenia Sumina oraz Śląskiej Organizacji Turystycznej – Adam Wawoczny.
Na zakończenie koncertu Starosta Rybnicki Damian Mrowiec złożył życzenia młodym wokalistom. Życząc dalszych sukcesów, wręczył nagrody i podziękował za 15 lat pięknego koncertowania na scenach Polski i Europy. Mamy nadzieję, że kolejny Jubileusz odbędzie się również w naszym pięknym Dworze w Łukowie Ślaskim.