Dzień babci i dziadka w CKE w Czerwionce – Leszczynach

W środę 29 stycznia 2020r. w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym dzieci z Przedszkola nr 10 im. Juliana Tuwima w Czerwionce-Leszczynach przygotowały uroczystość dla swoich babć i dziadków.
W uroczystościach z okazji Dnia Babci i Dziadka pod hasłem: „Czas na herbatkę z babcią i dziadkiem” wzięło udział ponad 600 osób. Babcie, dziadkowie, prababcie, pradziadkowie oraz rodzice wypełnili dwukrotnie w pełni salę widowiskową.
„Co roku w styczniu mamy ogromną przyjemność spotkać się z babciami, prababciami, dziadkami i pradziadkami naszych przedszkolaków. Wszystko po to, aby złożyć im życzenia z okazji ich święta” – mówiła Dyrektor Przedszkola nr 10 im. Juliana Tuwima w Czerwionce-Leszczynach Gabriela Grochla, która wspólnie z Wicedyrektor Izabelą Piksą przywitały wszystkich zgromadzonych.
Życzenia z okazji tego wyjątkowego święta złożyli goście: Wicestarosta Powiatu Rybnickiego Marek Profaska oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Miejskiej w Czerwionce-Leszczynach Stefania Szyp.
Program uroczystości był bardzo urozmaicony: piosenki, tańce, wiersze oraz wspólna zabawa wszystkich zebranych na sali. Barwne stroje oraz radosne występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Wszystkim bardzo podobał się także taniec w wykonaniu kadry pedagogicznej. Niespodzianką dla zebranych gości była premiera filmu promocyjnego Przedszkola Nr 10.
Po wspaniałych występach zaproszono gości do sali lustrzanej na słodki poczęstunek. Dzieci obdarowały babcie i dziadków upominkami.

Skip to content