Sukcesy lekkoatletów MUKS.

Pod hasłem „Pobiegnij ze mną pod godność” w dniu 11 maja w Czerwionce- Leszczynach uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, Zespołu Szkół oraz dzieci i młodzież niepełnosprawna rywalizowała w biegach przełajowych. Startujący w poszczególnych kategoriach mieli do przebiegnięcia odpowiednio 350, 1500, 2500 oraz 3500 metrów. Impreza ta odbywała się w ramach Powiatowego Tygodnia Godności Osób Niepełnosprawnych.
Na drugim miejscu przybiegła Klaudia Chrostek, która startowała na dystansie 1500 m w kategorii szkół podstawowych. Klaudia jest uczennicą 4 klasy Szkoły Podstawowej nr 5 w Czerwionce – Leszczynach. W kategorii szkół gimnazjalnych na dystansie 2500 metrów bezapelacyjnie wygrała Martyna Wystemp. Druga na mecie była Marcelina Wystemp. Wśród chłopców żadnych szans rywalom nie dał Darek Czempiel .
Marcelina, Martyna i Darek to uczniowie Gimnazjum nr 6 w Dębieńsku.
Gratulujemy !

• Sukcesy lekkoatletów MUKS._1