23 maja odbyły się III Targi Ekonomii Społecznej pn. "Razem możemy więcej"

W dniu 23 maja  na terenie Zameczku w Czernicy odbyły się III Targi Ekonomii Społecznej pod nazwą „Razem możemy więcej" organizowane przez Powiat Rybnicki w ramach projektu  Inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W Targach wzięły udział organizacje pozarządowe, które zaprezentowały nam swój dorobek, zapoznały ze swoją działalnością i podzieliły się swoimi produktami. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za tak aktywny udział.

• 23 maja odbyły się III Targi Ekonomii Społecznej pn. "Razem możemy więcej"_1
  • 23 maja odbyły się III Targi Ekonomii Społecznej pn. "Razem możemy więcej"_2