Komunikaty Ogłoszenia Obwieszczenia

Kwalifikacja wojskowa 2017 w Powiecie Rybnickim

W najbliższy poniedziałek tj. 6 lutego rusza kwalifikacja wojskowa, która w naszym Powiecie potrwa do 28 lutego br. Przed Powiatową Komisją Lekarską dla Powiatu Rybnickiego zobowiązani są stawić się mężczyźni, którzy urodzili się w roku 1998 oraz zamieszkują na terenie naszego Powiatu. Zgłosić się powinny również osoby z roczników 1993-1997, które do tej pory nie mają orzeczonej kategorii zdrowia oraz osoby z roczników 1996-1997, które zostały uznane przez powiatowe komisje lekarskie za czasowo niezdolne do czynnej służby wojskowej ze względu na stan zdrowia.

Informujemy, że kwalifikacja wojskowa odbędzie się w budynku Centrum Kształcenia Inżynierów Politechniki Śląskiej w Rybniku przy ul. Kościuszki 54 (parter).

Stawiennictwo do kwalifikacji wojskowej jest obowiązkowe. Dotyczy to również osób, które z różnych przyczyn nie otrzymały wezwania.

Ostrzeżenia konsumenckie