Podpisanie deklaracji o współpracy pomiędzy Powiatem Rybnickim a Miastem Bruntal (Czechy)

Deklaracja współpracy _1Podczas Dożynek Powiatu Rybnickiego w gminie Świerklany została podpisana deklaracja współpracy w zakresie realizacji projektu pn. "Siłowanie na platanie" z partnerem czeskim Miastem Bruntal w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013.

Ze strony polskiej deklarację podpisał Starosta Rybnicki Damian Mrowiec i Wicestarosta Aleksandra Chudzik, natomiast ze strony czeskiej Burmistrz Bruntala Petr Rys.

Wyżej wymieniona deklaracja pozwoli nam na realizację projektu unijnego na terenie kompleksu "Juliusz" pn. "Siłownia na wolnym powietrzu przeznaczona do promowania kultury fizycznej i zdrowego stylu życia wśród mieszkańców naszego powiatu".

Mamy nadzieję, że wiosną 2014 r. ww projekt zostanie zrealizowany i oddany do użytku mieszkańcom.

• Deklaracja współpracy _1
  • Autor: Brak danych