II Powiatowy Turniej Siatkówki Radnych01W sobotę 2 marca br. odbył się II Powiatowy Turniej Siatkówki Radnych Gmin Powiatu Rybnickiego o Puchar Starosty. Turniej odbył się w hali Zespołu Szkół w Czerwionce – Leszczynach.

Pierwsze miejsce po zaciętej walce zajęli Radni Powiatu Rybnickiego, drugie miejsce zdobyła drużyna z Czerwionki-Leszczyn, natomiast na trzecim miejscu znaleźli się radni ze Świerklan. Czwarte miejsce zajęli radni z Gaszowic, a na miejscu piątym uplasowali się radni z Jejkowic. Najlepszym zawodnikiem Turnieju okazała się jedyna siatkarka Barbara Watoła z Gminy Gaszowice. Organizatorem turnieju był Przewodniczący Rady Powiatu Rybnickiego Jan Tokarz. Na zakończenie Turnieju nagrody wręczał Starosta Rybnicki Damian Mrowiec. Mamy nadzieję, że kolejny Turniej z tego cyklu będzie również bardzo udany i wystąpi na nim drużyna z Gminy Lyski.

• II Powiatowy Turniej Siatkówki Radnych01
  • Autor: Brak danych