Konkurs na najlepiej zorganizowany wypoczynek letni – „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”

SummerRuszył konkurs na najlepiej zorganizowany letni wypoczynek odbywający się w miejscu zamieszkania. Wydarzenie odbywa się pod hasłem „Wakacje: bezpiecznie, zdrowo i zabawnie”. Żeby wziąć udział w konkursie należy przesłać do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach reportaż w formie prezentacji multimedialnej, przedstawiający zrealizowany w okresie wakacyjnym, nieodpłatny wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Szczegóły dotyczące przedmiotu i zakresu konkursu znajdują się w regulaminie. Inicjatywa ma na celu promocję działań edukacyjnych na rzecz najmłodszych w zakresie zdrowych i bezpiecznych sposób spędzania wolnego czasu w miejscu zamieszkania.

Subregion Zachodni

logo subregion