UWAGA! Mieszkańcy Gminy Lyski i Gaszowice. Chcesz mieć gazociąg nie trać czasu wypełnij ankietę – zapotrzebowanie na gaz ziemny!

Starostwo Powiatowe w Rybniku oraz Radni Powiatu Rybnickiego z Gminy Lyski i Gaszowice zachęcają mieszkańców (zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorców) sołectw przynależnych do tych gmin do składania ankiety dotyczącej chęci przyłączenia budynku do sieci gazowej. Złożone ankiety pozwolą zapoznać się Spółce Gazownictwa z opinią mieszkańców i zainteresowaniem gazyfikacją na terenie Gminy Lyski i Gaszowice. Im większe będzie zainteresowanie mieszkańców, tym bardziej realne będą szanse rozbudowy sieci gazowniczej, co pozwoli również na wymianę nieekologicznych źródeł ciepła. Ankieta nie jest żadną wiążącą deklaracją lecz jest koniecznym sygnałem dla Polskiej Spółki Gazownictwa, aby mogły ruszyć dalsze prace. Bez tej wiedzy nie można przystąpić do projektowania sieci w danym terenie.
Formularze ankiet dostępne są w Urzędzie Gminy Gaszowice i Urzędzie Gminy Lyski, a także w wersji elektronicznej (poniżej):
Ankieta PSG
Zachęcamy mieszkańców do wypełniania ankiet.
Wypełnione ankiety można składać osobiście w Urzędzie Gminy Lyski oraz gminie Gaszowice lub drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo pocztą na adres Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Zabrzu 41-800 Zabrze ul. Szczęść Boże 11

Poniżej linki do artykulów ze strony Urzędu Gminy Lyski i Gaszowice

Subregion Zachodni