Zaproszenie na konferencję

Uprzejmie zapraszamy na spotkanie z delegacją holenderskich przedsiębiorców! Przedsiębiorcy zainteresowani są nawiązaniem współpracy z polskimi firmami i samorządami w dziedzinie gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej. W celu indywidualnego, szczegółowego przedyskutowania możliwości biznesowych zapraszamy do odwiedzenia ich stoiska podczas Water Expo 2019.
WATEREXPO to konferencje, których tematyka obejmuje z jednej strony budowę, regulację, pogłębianie i oczyszczanie rzek, portów i marin, integrację żeglugi śródlądowej z infrastrukturą kolejową i drogową. Z drugiej zaś dystrybucję i uzdatnianie wody, problematykę bezpieczeństwa przeciwpowodziowego i przeciwdziałania skutkom suszy oraz ochronę środowiska.
Podczas dwóch dni konferencji omawiane będą także modele finansowania inwestycji oraz zorganizowane warsztaty poświęcone finansowaniu inwestycji w ramach PPP „PPP w sektorze WOD-KAN: szanse dla samorządów, wyzwania i dobre praktyki” (ilość miejsc ograniczona).
Odbiorcami Water Expo są samorządowcy oraz polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, zainteresowane udziałem w przetargach oraz innych formach pozyskania zleceń. Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń w terminie do 5 kwietnia br.

Informacje organizacyjne:
Wszystkich informacji dotyczących wydarzenia udziela:
Katarzyna Maciąg
tel: 664 307 120
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (mailto:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Klauzula informacyjna

rodo

Gmina z dobrą energią

dobra energia

Nie truj sąsiada!

Rzecznik Konsumentów

rk

Pliki do pobrania

pliki do pobrania naglowek mobile

Wirtualny spacer

 

wirtualny spacer mod

Subregion Zachodni

logo subregion

Powiat w liczbach

polska w liczbach