ZROZUMIEĆ DZIECKO Z ADHD

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt "ZROZUMIEĆ DZIECKO Z ADHD" organizowaną przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Czerwionce-Leszczynach pod Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Rybnickiego Damiana Mrowca i Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesława Janiszewskiego 29 marca 2019r. (piątek) godz. 9.00 w Centrum Kulturalno – Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach, ul. 3-go Maja 36D.

Konferencja dedykowana jest pedagogom, psychologom, nauczycielom, wychowawcom i rodzicom oraz wszystkim zainteresowanym tematyką zespołu nadpobudliwości ruchowej z deficytem uwagi.
Tematyka konferencji:
● diagnoza ADHD
● funkcjonowanie dziecka z ADHD w szkole i domu
● pomoc dziecku z ADHD - postępowanie terapeutyczne, metody pracy w szkole i domu

Mamy nadzieję, że nasza konferencja zainspiruje Państwa do dyskusji oraz wymiany doświadczeń na temat postępowania z dziećmi z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej. Przede wszystkim zaś chcemy, by była okazją do zdobycia nowej wiedzy na temat funkcjonowania dzieci z ADHD oraz wyposażyła w praktyczne wskazówki do pracy z nimi.
Prosimy o zgłoszenia drogą elektroniczną z dopiskiem ,,konferencja ADHD” na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 27.03.2019
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Załączniki:
Pobierz plik (PROGRAM   KONFERENCJI.pdf)PROGRAM KONFERENCJI.pdf[ ]125 kB