Bronisława Chowaniec z Jejkowic świętowała 100 urodziny!

zDnia 14 lutego setną rocznicę urodzin świętowała Pani Bronisława Chowaniec z Jejkowic. W tym wspaniałym wydarzeniu oprócz rodziny jubilatki uczestniczyli i osobiście złożyli życzenia Starosta Rybnicki Damian Mrowiec i Radna Gminy Jejkowice Mariola Holona.
W gminie Jejkowice Pani Bronisława to pierwsza stulatka. Solenizantka otoczona jest liczną kochającą się rodziną w której ma oparcie i dobrą opiekę. Wychowała piątkę dzieci, ma ośmiu wnuków i dziewięciu prawnuków. Długie lata życia jak sama mówi zawdzięcza ciężkiej pracy.
Pani Bronisławie życzymy wszystkiego najlepszego: zdrowia i pogody ducha na kolejne lata.
oraz wszelkiej pomyślności, niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia i upływa w spokoju, zdrowiu i miłości najbliższych.

logo subregion