Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży

Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach zaprasza na Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne Dzieci i Młodzieży. Wojewódzkie Prezentacje Artystyczne są przez nas organizowane już od 21 lat a ich popularność stale rośnie. Biorąc pod uwagę tylko ostatnie 10 lat, liczba młodych tancerzy i muzyków robi wrażenie - prawie 10 000 uczestników! W zeszłym roku do przesłuchań przystąpiło 1500 wykonawców z całego województwa śląskiego.

Następujący po przesłuchaniach Koncert Galowy, który odbywa się w Teatrze Miejskim w Gliwicach, daje młodym artystom możliwość zaprezentowania swoich talentów przed szeroką publicznością w prawdziwie artystycznej atmosferze profesjonalnie zorganizowanego koncertu. Wtedy też następuje ogłoszenie wyników i wręczenie nagród oraz statuetki Grand Prix, która powstaje w Katedrze Odlewnictwa Politechniki śląskiej.

Subregion Zachodni

logo subregion