VI Kadencja Starosty Rybnickiego Damiana Mrowca

aW związku z wyborem Damiana Mrowca na Starostę Rybnickiego w VI Kadencji , która będzie trwała do 2023 roku, chcemy z satysfakcją poinformować, że Związek Powiatów Polskich przesłał do nas wiadomość, z której wynika, że Starostów Nestorów, którzy sprawują ten urząd w Polsce od 1998 roku jest dziesięciu na 380 powiatów, natomiast Starosta Rybnicki Damian Mrowiec jest jedyny w województwie śląskim. Pozostali reprezentują powiaty: wąbrzeski, żniński, ostrołęcki, opolski, łańcucki, człuchowski, brzeski, szczecinecki, rawski w województwach kujawsko – pomorskim, mazowieckim, opolskim, podkarpackim, świętokrzyskim, zachodniopomorskim i łódzkim.

Starosta Rybnicki Damian Mrowiec serdecznie dziękuje za udział w wyborach 21 października, szczególnie tym którzy oddali na niego swój głos.

logo subregion