Nagrody Starosty przyznane

We wtorek 16.10.2018 r. gościliśmy w Starostwie Powiatowym nauczycieli, którzy w tym roku zostali uhonorowani nagrodą Starosty. Jak co roku nagrody przyznane zostały trzem nauczycielom z Zespołu Szkół w Czerwionce – Leszczynach Agnieszce Głombik, Janowi Królakowi i Mirosławowi Szopniewskiemu, dwom z Zespołu Szkół Specjalnych w Czerwionce – Leszczynach Agnieszce Snopek i Agnieszce Połednik oraz jednemu z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Czerwionce – Leszczynach Ewie Jabłonowskiej – Kobiela. Starosta Rybnicki Damian Mrowiec oraz Wicestarosta Marek Profaska mieli okazję osobiście wręczyć nagrody i porozmawiać z wyróżnionymi. Wszystkim wyróżnionym nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego w trudnej pracy pedagogicznej oraz życiu osobistym.

• Nagrody Starosty przyznane _1
  • Nagrody Starosty przyznane _2