W dniu 12.05.2018 r. odbył się w Gaszowicach Turniej Grand Prix Okręgu Śląsk Południe o puchar Starosty Powiatu Rybnickiego. W turnieju wzięło udział 63 zawodników. Nad przebiegiem turnieju czuwał prezes Okręgu Śląsk Południe Alojzy Huwer.
Zawody wygrał  Wojtczyk Waldemar z wynikiem 2843 punktów, drugi był Tomaszewski Bolesław z wynikiem 2681. Na trzeciej pozycji natomiast uplasował się  Armatys Józef- 2591 punktów.
Sekcja Skata Dąb Gaszowice serdecznie dziękuje Staroście Rybnickiemu Damianowi Mrowcowi za zasponsorowanie nagród już po raz kolejny. Żywimy nadzieję, że w przyszłości nasza współpraca będzie trwać. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy !

Marian Pielacz
LKS Dąb

• Turniej Grand Prix Okręgu Śląsk Południe o puchar Starosty Powiatu Rybnickiego już za nami_1
  • Autor: LKS Dąb