Nauka jazdy na rolkach w Powiecie Rybnickim

Grupa Biegowa Luxtorpeda Czerwionka zaprasza mieszkańców powiatu na bezpłatne zajęcia nauki jazdy na rolkach. Pierwsze zajęcia odbędą się już 29.04. (w niedzielę):
• godz. 10 i 11 – skate park w Czerwionce-Leszczynach;
• godz. 11 – 12 – skate park w Gaszowicach;
• godz. 14 i 15 – boisko przy SP w Jejkowicach.
Grupy podzielone zostaną na: początkujące i udoskonalające jazdę, prowadzone pod okiem profesjonalnego instruktora. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny, mogą uczestniczyć osoby od 7-go r.ż. i posiadające własny sprzęt: kask, rolki, ochraniacze. Jednak będzie możliwość wypożyczenia odpłatnie rolek podczas zajęć w Czerwionce i Jejkowicach (ilość rolek znacząco ograniczona!!). Posiadanie ochraniaczy i kasku będzie bezwzględnie wymagana!
Liczba osób jest ograniczona. Pierwszeństwo mają mieszkańcy gmin w których zlokalizowane będą kursy. Udział mogą brać również osoby dorosłe, zatem zachęcamy całe rodziny. Tym bardziej, że preferowane będą właśnie rodzice z dziećmi.
Projekt przewiduje 7 zajęć w każdej lokalizacji i jedno spotkanie integracyjne na zakończenie. Zapisy są przyjmowane wstępnie przez formularz. Prosimy zapoznać się z regulaminem Więcej na stronie www.gbluxtorpeda.org
Zajęcia odbywają się w ramach projektu “Program 5×30 w powiecie rybnickim” dofinansowanego ze środków programu Sport Dla Wszystkich Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz dodatkowo finansowane jest ze środków Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

• Nauka jazdy na rolkach w Powiecie Rybnickim_1
  • Nauka jazdy na rolkach w Powiecie Rybnickim_2