Turniej skata o puchar Wójta Gminy Jejkowice

Turniej skata o pucharW dniu 25.03.2018 r. w Karczmie "Strzelec" odbył się XI GPO o Puchar Wójta Gminy Jejkowice. Skat, czyli gra karciana zwana w Polsce „śląskim brydżem” ma swoich gorących zwolenników i zapalonych graczy w Powiecie Rybnickim. W rywalizacji o puchar Wójta Gminy Jejkowice wzięło udział 64 zawodników reprezentujacych kluby i sekcje oraz zawodników niezrzeszonych.
Kolejno pierwsze trzy miejsca zdobyli: Włodzimierz Stroiński (SC Strażak Głożyny), Hubert Kostka (LKS Lyski) oraz Władysław Maziarczyk (SC Strażak Głożyny). Najlepszym graczem niezrzeszonym okazał się Henryk Płaczek zaś najstarszym zawodnikiem turnieju był Stefan Giermak (LKS Lyski)
Zakończenie imprezy oraz wręczenie nagród odbyło się z udziałem Starosty Rybnickiego Damiana Mrowca oraz Wójta Gminy Jejkowice Marka Bąka. Turniej jejkowicki cieszył się dużą renomą i popularnością w terminarzu imprez, co wielokrotnie podkreślili biorący w nim udział zawodnicy jak i włodarze. Świadczy też o tym ilość osób biorących w nim udział. Wszystkim zawodnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów w „śląskim brydżu”. Do zobaczenia na następnych zawodach !
Kalsyfikacja ogólna turnieju dostępna w załączniku.

• Turniej skata o puchar Wójta Gminy Jejkowice _1
  • Turniej skata o puchar Wójta Gminy Jejkowice _2