Zmiana w składzie Rady Powiatu Rybnickiego V kadencji

Zmiana Na sesji Rady Powiatu 22.03.2018 r. została dokonana zmiana w składzie Rady Powiatu. Miejsce radnego Jacka Czogalli, który złożył mandat radnego a pełnił dotychczas funkcję Przewodniczącego Komisji Budżetu, Finansów i Rozwoju Gospodarczego, wszedł radny Andrzej Kowalczyk były wójt Gminy Gaszowice a także były radny Powiatu Rybnickiego.

Nowy radny zgodnie z procedurą złożył ślubowanie oraz wyraził zgodę na członkostwo w Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Drogownictwa, Transportu, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Powiatu. W związku z dotychczasową zmianą nowym Przewodniczącym Komisji Budżetu, Finansów i Rozwoju Gospodarczego został Eugeniusz Adamiec, dotychczasowy Przewodniczący Komisji Rolnictwa Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, natomiast Przewodniczącym Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej został dotychczasowy jej wiceprzewodniczący Jerzy Brząkalik. Panu Jackowi Czogalli dziękujemy bardzo za wieloletnią pracę radnego Powiatu Rybnickiego i życzymy wszystkiego najlepszego.