X edycja Konkursu Innowator Śląska. Powalcz o główne nagrody i zostań Innowatorem Śląska 2017!

Już po raz dziesiąty Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju w ramach projektu „Enterprise Europe Network” ma zaszczyt zaprosić do udziału w konkursie Innowator Śląska! Ideą Konkursu jest poprawa wizerunku regionu poprzez pokazanie dobrych praktyk oraz zachęcanie do poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych. To inicjatywa promująca innowacje wprowadzane przez podmioty z województwa śląskiego. Konkurs wypełnia misję wspierania, rozwoju i promocji najbardziej wartościowych firm. Konkurs jest skierowany do śląskich przedsiębiorców i instytucji: oferujących innowacyjne produkty, usługi czy nowoczesne rozwiązania technologiczne; wykażą się udokumentowaniem wprowadzenia na rynek zgłoszonego rozwiązania w okresie ostatnich trzech lat bądź gotową do demonstracji (instytucje sektora badawczo-rozwojowego); nie zgłosiły danego rozwiązania we wcześniejszych edycjach konkursu. Przedmiotem zgłoszonego rozwiązania mogą być innowacje inkrementalne lub innowacje o charakterze radykalnym. O tytuł Innowatora Śląska można ubiegać się w czterech kategoriach:

mikro przedsiębiorca;
mały przedsiębiorca;
średni przedsiębiorca;
instytucja sektora badawczo-rozwojowego.

Komisja Konkursowa wyłoni czterech Laureatów do tytułu „Innowator Śląska 2017”, po jednym z każdej kategorii oraz może przyznać Wyróżnienia. Wyniki finału konkursu zostaną przedstawione opinii publicznej na specjalnie zorganizowanej uroczystej Gali Rozdania Nagród z udziałem mediów, przedstawicieli biznesu, samorządu, organizacji gospodarczych oraz uczestników konkursu i innych zaproszonych gości we wrześniu 2018r. Podczas Gali zostaną zaprezentowani wszyscy Laureaci i Wyróżnieni w Konkursie oraz zostaną wręczone liczne nagrody.

Dla najlepiej ocenionych uczestników przewidziane są następujące nagrody: pakiet nagród rzeczowych i pieniężnych, w tym nagrody specjalne; pakiet promocyjny o zasięgu regionalnym, ogólnokrajowym oraz międzynarodowym; oraz dodatkowe nagrody ufundowane przez Partnerów Konkursu. Za udział w konkursie nie pobierane są żadne opłaty – inicjatywa realizowana jest w ramach projektu Enterprise Europe Network finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu na rzecz konkurencyjności przedsiębiorstw i MŚP (COSME), budżetu Państwa oraz środków własnych GAPR i zaangażowanych partnerów. Szczegółowe informacje na temat zasad Konkursu, Regulamin oraz Deklaracja Uczestnictwa dostępne są na stronie: www.gapr.pl w zakładce INNOWATOR ŚLĄSKA 2017. Podpisane Deklaracje Uczestnictwa z dopiskiem Konkurs „Innowator Śląska 2017”– można składać osobiście lub za pośrednictwem poczty na adres:

Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. 44-100 Gliwice, ul. Wincentego Pola 16 (sekretariat czynny do godz. 15.00) oraz dodatkowo wysłać w wersji edytowalnej (dokument tekstowy doc/docx), na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Termin składania wniosków upływa 30.03.2018 r. Liczy się data wpłynięcia wniosku wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami. W przypadku dokumentacji nadesłanej pocztą za datę wpływu uznaje się datę stempla pocztowego.

Kontakt:

Biuro Konkursu oraz Biuro Projektu Enterprise Europe Network: Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. ul. Wincentego Pola 16 44-100 Gliwice, (pokój 204, piętro 2) czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:00

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: +48 32 339 31 53, +48 32 339 31 63

Nie zwlekaj i jak najszybciej powalcz o nagrodę i prestiż. Złóż aplikację konkursową, możesz naprawdę wiele zyskać! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do aktywnego udziału w Konkursie!

„Wynalazki zmieniają naszą rzeczywistość. Podnoszą standard codziennego życia, wpływają na gospodarki regionów i państw, a także na procesy technologiczne i produkcyjne, od żywności, przez produkty codziennego użytku, po wysoko wyspecjalizowane narzędzia. O tym, że Polacy i mieszkańcy naszego regionu to pomysłowi i bardzo twórczy ludzie, przekonujemy się dzięki takim inicjatywom jak konkurs Innowator Śląska! Zapraszamy Was do udziału! Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, jako partner konkursu, nagrodzi laureatów również honorowym członkostwem w naszym elitarnym Klubie Innowatora. Powodzenia i do zobaczenia”