Charytatywny Turniej w Piłce Siatkowej “Strażacy Grają Dla Maksia”

Przyjdź i Pomóż! Zbieramy na wózek dla Maksia, 11.03.2018 r. Charytatywny Turniej w Piłce Siatkowej “Strażacy Grają Dla Maksia”

11 marca po raz III zagramy dla syna naszego Strażaka Maksia. W tegorocznej edycji turnieju postawiliśmy na “ bezpieczeństwo”, na turnieju pojawi się specjalny mobilny punkt Raciborskiego Krwiodawstwa (Krwiobus) oraz Rybnicki Sztab Ratownictwa, który w swoim punkcie nauczy wszystkich zainteresowanych udzielania pierwszej pomocy. Nie zabraknie również poczucia adrenaliny, a mianowicie będzie możliwość skorzystania z symulatora dachowania, alkogoogle oraz narkogoogle. W czasie przerwy na sali zostanie przeprowadzony pokaz poprowadzony przez Specjalistyczną Grupę Poszukiwawczo - Ratowniczą z Jastrzębia-Zdroju, oraz pokaz tańca. O 12:30 -Światełko dla Maksia, szkolenie z zakresu pożarów wewnętrznych, wystawa sprzętu militarnego, motocykli sportowych, żużlowych, ratunkowych, konkursy przeprowadzone przez Rybnickich Policjantów oraz grupa militarna Task Force 13 pokaże sprzęt wojskowy. Zostaną również wprowadzone zmiany na płycie boiska: wraz z drużyna gospodarzy zagrają Gwiazdy m.in. Żużlowcy Kacper Woryna, Robert Chmiel , sędzia piłkarska Magdalena Figura i wiele wiele innych znanych osób z Rybnika.

Gorąco Państwa Zapraszamy !!!

plakat strazacy b1 net

KREW