III Międzynarodowe Forum kontaktów biznesowych

Zapraszamy polskich przedsiębiorców i przedstawicieli biznesu do udziału w III Międzynarodowe Forum kontaktów biznesowych „Brześć-2018”, które odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2018 roku w białoruskim Brześciu.
W latach 2016-2017 na Forum swoją ofertę zaprezentowało ponad 200 przedsiębiorców z Białorusi, Rosji, Ukrainy, Polski, Włoch, Chin, Łotwy, Pakistanu, Serbii i Czech. Wystawę odwiedzili przedstawiciele biznesu z 30 krajów.

Podczas Forum zaprezentowane zostaną produkty i usługi białoruskich oraz zagranicznych przedsiębiorstw z różnych branż gospodarki: produkcji żywności i napojów, materiałów budowlanych, towarów przemysłu lekkiego i chemicznego, przemysłu maszynowego, rolnictwa, transportu i turystyki. Program Forum przewiduje możliwość zorganizowania spotkań biznesowych B2B w celu zapoznania się z potencjałem gospodarczym oraz klimatem inwestycyjnym regionu brzeskiego.

Dane kontaktowe organizatorów:
tel. +375 162 20 80 80,