Bezpłatne szkolenie z zakresu „e-Składka -nowy wymiar rozliczeń”

Od 1 stycznia 2018 r. uległy zmianie zasady rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Przedsiębiorcy do końca roku 2017 otrzymali indywidualny numer rachunku składkowego, a dotychczasowe rachunki zostały zamknięte. Teraz przedsiębiorca jednym przelewem dokonanym na indywidualny numer rachunku opłaci składki na: ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, Fundusz Emerytur Pomostowych. Każdą otrzymaną wpłatę ZUS podzieli automatycznie na wszystkie opłacane ubezpieczenia i fundusze zgodnie z ustalonym udziałem procentowym składek.

Wiemy, że wielu naszych klientów zgłasza się też do Państwa z pytaniami dotyczącymi opłacania składek do ZUS stąd też nasza propozycja, by zaprosić Państwa na spotkanie, w którym w praktyce pokażemy jak wyglądają obecnie rozliczenia z ZUS. Jesteśmy przekonani, że również Państwo możecie wspomóc naszych klientów w trakcie obsługi spraw związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, o czym też będziemy mówić na szkoleniu. Zapisy na szkolenie przyjmujemy pod numerem telefonu: 32/439 11 46. Szkolenie przeznaczone jest dla osób zajmujących się bezpośrednią obsługą klienta.