Gala Wiedeńska w Teatrze Ziemi Rybnickiej

W dniu 02.02.2018 r. w Teatrze Ziemi Rybnickiej odbędzie się Gala Wiedeńska z udziałem solistów polskich i europejskich oper. Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii
z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.:
Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart",
Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch".
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.
Zapraszamy serdecznie!

Bilety 80 zł: Kasa Teatru Ziemi Rybnickiej (pn. - pt. 12:00-20:00)
rezerwacje: (0-32) 422 23 20, grupy: 504 091 909
bilety online: www.ebilet.pl, www.eventim.pl