Kasia Kowalska i Pectus w CKE

To był bardzo interesujący weekend dla Mieszkańców Czerwionki-Leszczyn. 23283500 1740420022929921 1948591349 nCentrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce zaprosiło na swoje deski dwie, bez wątpienia, znane i lubiane formacje muzyczne - Kasię Kowalską oraz zespół Pectus. Widownia po raz kolejny nie zawiodła, wypełniając salę po brzegi.

Kasia Kowalska po raz pierwszy zaśpiewała przed lokalną publicznością 7 października, niestety koncert przewidziany na kolejny dzień został przełożony z uwagi na śmierć ojca artystki. Bilety nie straciły ważności a ich właściciele mogli je wykorzystać właśnie w minioną sobotę.

Kasia Kowalska to nie tylko polska wokalistka rockowa, ale również kompozytorka, autorka tekstów piosenek oraz producentka i aktorka. Zadebiutowała w 1994 r. roku płytą pt. „Gemini”, z której pochodzą między innymi klasyczne już przeboje „Wyznanie”, „Jak rzecz”, „Oto ja”. Kolejne płyty okazały się również ogromnymi sukcesami uzyskując status platynowych. Przeboje które wylansowała Kasia Kowalska można liczyć w dziesiątkach.

Z kolei w niedzielę 5 listopada 2017 r. o godzinie 18:00 w CKE Czerwionka-Leszczyny w akustycznym koncercie wystąpił zespół PECTUS.

Wyjątkowa, wręcz rodzinna atmosfera, niesamowity kontakt z publicznością i największe przeboje zespołu w zupełnie nowych, gitarowych aranżacjach – to największe atuty koncertów akustycznych zespołu PECTUS. W akustyczną trasę koncertową Bracia Szczepanikowie wyruszyli z początkiem roku i ten projekt zakończą z uśmiechami na ustach.

Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci we wszystkich miejscowościach, które nas do siebie zaprosiły. Sale zawsze wypełnione były po brzegi, a publiczność bawiła się znakomicie. To pozwala nam twierdzić, że mamy najlepszych fanów na świecie – mówi Tomasz Szczepanik, lider Zespołu PECTUS. Owacje na stojąco zgromadzonej w CKE widowni nie pozwalają wątpić w słowa artysty.

Specjalnie dla czytelników Kroniki Powiatu Rybnickiego udało nam się zdobyć dedykacje Artystów.

23360766 1740420019596588 1181390917 n

Zapraszamy do fotorelacji.