Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2017

Informujemy, że rozpoczynają się działania zmierzające do organizacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2017. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego – podobnie jak w poprzednich latach – jest oficjalnym koordynatorem regionalnym tego wydarzenia.

Projekt odbywa się w naszym kraju już od dekady. W tym czasie Polska wyrosła na jednego z liderów międzynarodowego ruchu na rzecz przedsiębiorczości, a w wydarzeniach odbywających się w ramach ŚTP każdego roku bierze udział ponad 100 000 osób. Z tej okazji organizatorzy podsumują co zmieniło się na polskiej scenie biznesowej i start-upowej przez ostatnie 10 lat. Wyjątkowość Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości opiera się na dobrowolnym zaangażowaniu ogromnej ilości firm, szkół, uniwersytetów, instytucji państwowych i osób prywatnych.

Kto i jak może zostać Partnerem?

Partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Polsce może zostać: instytucja publiczna, przedsiębiorstwo, instytucja państwowa, organizacja pozarządowa, uczelnia wyższa lub szkoła. Warunkiem nadania podmiotowi tytułu partnera ŚTP jest zorganizowanie minimum jednego wydarzenia w ramach ŚTP
w danym roku.

Wydarzenie musi tematycznie wiązać się z szeroko pojętą przedsiębiorczością i przyjąć formę szkolenia, konferencji, warsztatu, wykładu, konkursu lub mieć formę online (np. webinarium).

Aby zarejestrować wydarzenie, należy:

1. Założyć konto w serwisie tydzienprzedsiebiorczosci.pl

2. Zalogować się i uzupełnić swój profil, wybierając typ konta: podstawowe lub premium

3. Dodać wydarzenie za pośrednictwem formularza na stronie.

Szczegółowy opis rejestracji znajduje się w przewodniku dla partnerów.

Ważne informacje dot. tego wydarzenia

1. Oficjalnym organizatorem wydarzenia jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

2. Koordynatorem regionalnym wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

3. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2017 odbędzie się w dniach 13-18 listopada 2017.

4. Tegoroczna edycja ŚTP jest 10 (wzór plakatu w załączeniu). Plakat będzie przesłany w wersji do edycji Państwu (zadeklarowanym partnerom) po akceptacji organizowanego wydarzenia, by zamieścić logo.

5. Aby zarejestrować wydarzenie, należy: założyć konto w serwisie tydzienprzedsiebiorczosci.pl

5. W załączeniu przesyłam również dodatkowy formularz, który będzie wykorzystany na potrzeby koordynatora (Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego) – w związku z planowaną promocją wydarzenia w mediach regionalnych.

Pierwszą informacją jaką oczekuję od Państwa to oczywiście wyrażenie woli uczestniczenia w tegorocznym Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości. Wystarczy krótki mail z namiarami na osoby do kontaktu. Proszę rezerwowanie terminu i planowanie wydarzeń.

Mam prośbę, aby odpowiedzi przesyłali Państwo na maile: mpogodzińTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin na rejestrację partnerów i wydarzeń to 20 października 2017.

PLAKAT PODGLAD

Załączniki:
Pobierz plik (STP_formularz_zgloszeniowy_2017.doc)STP_formularz_zgloszeniowy_2017.doc[ ]310 kB