Marzena Kulig nowym dyrektorem Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Czerwionce-Leszczynach

Na ostatniej sesji Rady Powiatu 07.09.2017r odbyło się pożegnanie Katarzyny Kuźnik, która przez ostatnie 10 lat do 31.08.2017 r. była dyrektorem PPP w Czerwionce-Leszczynach. Pani dyrektor nie rozstaje się z poradnią, ponieważ będzie dalej pracować jako pracownik merytoryczny, natomiast nowy dyrektor będzie miał okazję korzystać na bieżąco z jej wieloletniego doświadczenia. Pani Katarzynie dziękujemy za wszystko co w ciągu dziesięciu lat zrobiła dla poradni oraz za wzorowe wypełnianie swoich obowiązków. Nowej dyrektor Marzenie Kulig, która od 01.09.2017 r.  przejęła jej obowiązki i ma dwudziestoletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej a także na stanowisku wicedyrektora, życzymy dużo satysfakcji, sukcesów i podołania wyzwaniom wynikającym z reformy oświaty.

• Marzena Kulig nowym dyrektorem PPP w Czerwionce-Leszczynach_1
  • Marzena Kulig nowym dyrektorem PPP w Czerwionce-Leszczynach_2