Uruchom przestrzeń uwolnij swój potencjał

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie pn. „Uwolnij swój potencjał – uruchom przestrzeń. Unlock your potential – activate space” realizowanego przez Fundację British Council i Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. D. Bieńkowska, C. Ulasiński, J. Szymańska, M. Widuch w partnerstwie zagranicznym. Projekt ma na celu poprawę efektywności zarządzania przestrzeniami publicznymi o kluczowym znaczeniu lokalnym poprzez wzmocnienie kompetencji przedstawicieli samorządów, organizacji pozarządowych oraz organizacji pracodawców w obszarze rewitalizacji społecznej, planowania przestrzennego i mieszkalnictwa oraz rozwoju przedsiębiorczości, w oparciu o skuteczne rozwiązania zagraniczne.

W ramach projektu zorganizowane będą 5-dniowe bezpłatne wyjazdy zagraniczne do Chorwacji i Szkocji, w trakcie których eksperci z instytucji przyjmujących zaprezentują ciekawe rozwiązania i dobre praktyki w zakresie ożywienia przestrzeni publicznych.

Obecnie prowadzona jest rekrutacja do projektu, która potrwa do 18.08.2017 r.

ulotka

Załączniki:
Pobierz plik (opis partnerów zagranicznych.pdf)opis partnerów zagranicznych.pdf[ ]944 kB
Pobierz plik (ulotka.pdf)ulotka.pdf[ ]183 kB